O firmie

Początki Firmy Handlowej Sort Sp. z o. o. sięgają połowy lat 90-tych. Na przestrzeni kilkunastu lat firma przechodziła zmiany osobowości prawnej, zachowując jednak status firmy handlowej, działającej głównie, jako dostawca opakowań szklanych.

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami opakowań szklanych z Europy, naszym Klientom możemy zaoferować zróżnicowany portfel produktów.

Poza realizowaniem standardowych zamówień, zapewniamy możliwość wdrożenia indywidualnych opakowań. Wybierając najbardziej korzystne rozwiązania, wdrożyliśmy już ponad kilkadziesiąt unikalnych projektów dla branży alkoholowej i spożywczej z Polski jak i zagranicy, a kompetencja i elastyczność naszych pracowników zaowocowała nawiązaniem długoletniej współpracy z wieloma renomowanymi firmami.

Doświadczenie naszej kadry we współpracy z krajami WNP, przejawiające się dobrą znajomością realiów i zasad handlu w tym regionie sprawia, że jesteśmy gotowi podzielić się zdobytą wiedzą i zaoferować szereg usług konsultacyjnych, takich jak m.in. analiza uwarunkowań, doradztwo w realizacji transakcji oraz przy wypełnianiu formalności celnych.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów świadczymy także kompleksową obsługę logistyczną i spedycyjną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Partnerzy

DKG

DEKORGLASS DZIAŁDOWO S.A.

Zakład Obróbki Szkła Elżbiety i Gabriela Chojak, to jedna z najnowocześniejszych firm w Europie, zajmująca się wszechstronną obróbką i zdobnictwem opakowań szklanych.

hrastnik_logo

STEKLARNA HRASTNIK

To słoweński producent najwyższej jakości opakowań szklanych do alkoholi, produktów spożywczych i kosmetyków

Saverglass

SAVERGLASS

To francuski producent najwyższej jakości opakowań szklanych do alkoholi i produktów spożywczych.